ShowBiz

Këngëtarja shqiptare rrezikon jetën, hipën mbi ballkon për një belfie

E njohur si “Baby G”, këngëtarja Gordana ka arritur të kthehet në një nga më të komentuarat e showbizit e sidomos për fotot që poston të cilat janë jo vetëm provokuese, por shpeshherë janë komentuar edhe si të çuditshme.

Mjafton të kujtoni pozën e pazakontë ku ajo tregonte të pasmet.Këtë herë Baby ka tërhequr vëmendjen me një pozë të rrezikshme.

E veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, Baby G ka hipur mbi ballkon, ka bërë një foto ku ka treguar të pasmet dhe i ka shqetësuar shumë fansat e saj.

Kujtojmë që Baby G së shpejti do të publikojë këngën e saj të re ndërkohë që projekti i fundit “Mos u nal” ka pasur sukses.

<
>
-640-0-5afef6ce43822 -640-0-5afef6d0d2809 -640-0-5afef6d22a47f -640-0-5afef6e1dc0d7 -640-0-5afef6e7cfd15 -640-0-5afef6e3948b7

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas