ShowBiz

Këngëtarja shqiptare del vetëm me mbathje në mes të rrugës


               Publikuar në : 22:14 - 30/07/18 |
mapo.al

Morena Taraku, është një personazh mjaft i komentuar i shoubizit shqiptar.


Këngëtarja provokon herë pas here nëpërmjet fotove provokuese, në Instagram, ku ekspozon shpesh herë format e saj bombastike.

Por postimi i fundit i Morenës i ka lënë të gjithë pa fjalë, pasi bukuroshja shihet tek ka dalë në mes të rrugës vetëm me mbathje e reçipeta dhe ka hedhur vetëm një këmishë sipër.

Poshtë postimin provokues, ajo shkruan se:

Kur raketa zbret poshtë”.
Vëtëm pak para kësaj fotoje, Morena ka publikuan një video “hot”, ku shihet duke u larë në dush.

When it’s raining outside 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas