ShowBiz

Këngëtarja e njohur në pritje të ëmbël


               Publikuar në : 14:09 - 08/05/18 |
mapo.al

Pak javë më parë reperja e cila theu rekordin e Beyonce në “Billboard Hot 100” zbuloi se është në pritje të ëmbël dhe kishte arritur ta fshihte këtë fakt për muaj të tërë.


Tashmë që ajo doli hapur me shtatzëninë e saj, Cardi flet hapur edhe momentet e sikletshme por edhe të vështira që po kalon. Nëpërmjet një statusi të postuar në rrjetin social Twitter, reperja e famshme u shpreh se pjesa më e vështirë e të qenit shtatzëne janë ëndrrat e këqia.

Ajo shtoi se e ka shumë të vështirë të bëjë një gjumë të plotë pasi zgjohet e trembur disa herë gjatë natës pasi sheh makthe dhe ndonjëherë ëndrra erotike. Kjo gjë e ka shqetësuar shumë 25-vjeçaren por megjithatë kjo është krejtësisht normale për një nënë shtatzënë.

 


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas