ShowBiz

Këngëtarja e njohur në pritje të ëmbël

Pak javë më parë reperja e cila theu rekordin e Beyonce në “Billboard Hot 100” zbuloi se është në pritje të ëmbël dhe kishte arritur ta fshihte këtë fakt për muaj të tërë.

Tashmë që ajo doli hapur me shtatzëninë e saj, Cardi flet hapur edhe momentet e sikletshme por edhe të vështira që po kalon. Nëpërmjet një statusi të postuar në rrjetin social Twitter, reperja e famshme u shpreh se pjesa më e vështirë e të qenit shtatzëne janë ëndrrat e këqia.Ajo shtoi se e ka shumë të vështirë të bëjë një gjumë të plotë pasi zgjohet e trembur disa herë gjatë natës pasi sheh makthe dhe ndonjëherë ëndrra erotike. Kjo gjë e ka shqetësuar shumë 25-vjeçaren por megjithatë kjo është krejtësisht normale për një nënë shtatzënë.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas