Kryesore

Këngëtarja e njohur: Ky burrë po e fërkonte organin pas trupit tim
               Publikuar në : 14:15 - 11/10/18 |
mapo.al

Një nga këngëtaret e njohura britanike, Natasha Hamilton, e famshme si pjesë e grupit ‘Atomic Kitten’, tha se është dhunuar teksa ishte në tren.


Sipas saj, një burrë i fërkonte penisin në trupin e saj në trenin e mbushur në Londër.

36-vjeçarja tha se ai i kishte ngjeshur organin teksa po lëviznin me tren.

“Mendova se ishte një çantë, derisa e ndjeva frymën e tij të rëndë në çantë. Jam e tmerruar. Telefonova policinë. Ndjehem e dhunuar dhe e zemëruar. Kisha mundësinë që të bëja një foto përpara se ai të zbriste nga treni- kjo gjë nuk duhet t’u ndodhë njerëzve”.

Shumë fansa të saj e kanë mbështetur, duke thënë se ai burrë duhet të mbajë përgjegjësi.

Por ka edhe nga ata që thonë se në një tren të mbushur, ndodhin edhe të tilla gjëra.

<
>
ken1 ken2 ken3 ken4


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas