ShowBiz

Këngëtarja e njohur ekspozon format e kolme: Krenare për celulitin tim

               Publikuar në : 21:34 - 07/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja e njohur Demi Lovato ka folur shumë për luftën e saj me bullizmin dhe ç’rregullimin e të ushqyerit për vite me rradhë. Por tani, ajo po i transmeton fansave një mesazh pozitiv mbi trupin: Ji vetvetja.


Ylli i popit me anë të një postimi në Instagram tregoi me krenari ‘defektet’ në trupin e saj.

“Me shenja celuliti dhe e shëndoshë…. Dhe akoma e dua veten time,”-tha këngëtarja. Ndërsa tregon format e saj të kole.

“Asnjë hapësirë mes kofshëve,”-shtoi ajo duke i pasqyruar fansave të pasmet.

<
>
47A81A7000000578-0-image-a-25_1514702855679 041912_ftr_gsi_hr_jpeg120419090245 demi_lovato demi_lovato_1 demi_lovato_2 demi_lovato_3 demi-lovato-swimsuit__oPt demi-lovato-wearing-a-swimsuit-in-st.-barts-12-17-2015_30


Etiketa: , , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas