Media

Kënga e re Butrintit dedikim për Kiarën? Shoqja e saj i nxjerr sekretin

Çifti i njohur i showbizit, Butrint Imeri dhe Kiara Tito, u përfolën mjaft për lidhjen mes tyre, të cilën nuk e konfirmuan asnjëherë. Madje dolën zëra se çifti ishte ndarë, pasi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.


Së fundmi, Kiara ishte e ftuar në një intervistë në ‘Pop Culture’, ku tregoi arsyet e ndarjes së saj nga Butrinti dhe pranoi se mashkulli i famshëm me të cilin do të donte të lidhej, ishte përsëri Butrinti.

Pak minuta më parë bukuroshja postoi një foto mjaft seksi në profilin e saj në Instagram, ku menjëherë ka rënë në sy komenti i shoqes së saj të ngushtë.
“O Kiara, o qershia ime mbi tortë.” -i shkruan ajo.

Mirëpo këto vargje janë pjesë e këngës më të re të Butrintit, ‘Ma Chérie’, e cila po pëlqehet mjaft nga publiku e po dëgjohet kudo. Siç e shohim, shoqja e saj ka zbuluar sekretin se kënga e Butrintit është dedikim për Kiarën, e cila ende nuk ka reaguar në komentin e saj.

<
>
-640-0-5afc784c208ef -640-0-5afc784dbf2ea -640-0-5afc7851cea7f -640-0-5afc78561bd2d -640-0-5afc786667021
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas