ShowBiz

Kendall Jenner tregon format perfekte në Instagram, veshur me bikini të bardhë
               Publikuar në : 19:47 - 05/07/18 |
mapo.al

Kendall Jenner është shfaqur e mrekullueshme në një foto te postuar në Instagram. Modelja e njohur ka treguar format e saj perfekte me bikini shtrrire mbi nje kolltuk.


E bukur dhe seksi, 22-vjeçarja është shfaqur me bikini të bardha ne parkune shtepise së saj.

Bukuroshja është në një lidhje dashurie me basketbollistin Ben Simmons.

620x349

kendall jenner


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas