ShowBiz

Kelly Brook pozon topless për kalendarin e 2019…


               Publikuar në : 13:29 - 04/09/18 |
mapo.al

Kelly Brook e gjeti famë si modele të brendshmesh me format e saj sensacionale. 38-vjeçarja ka vendosur që të vërë në plan të parë asetet e saj edhe në kalendarin e vitit 2019.


Kalendarin me fotot e modeles është në shitje dhe mundë të blihet dhe online.  Modelja kohët e fundit është në një lidhje me aktorin Jeremy Paris.

 

Image

Image

Image


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas