ShowBiz

Kelly Brook pozon topless për kalendarin e 2019…

Kelly Brook e gjeti famë si modele të brendshmesh me format e saj sensacionale. 38-vjeçarja ka vendosur që të vërë në plan të parë asetet e saj edhe në kalendarin e vitit 2019.


Kalendarin me fotot e modeles është në shitje dhe mundë të blihet dhe online.  Modelja kohët e fundit është në një lidhje me aktorin Jeremy Paris.

 

Image

Image

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas