ShowBiz

Kelly Brook nuk e lëshon të dashurin….
               Publikuar në : 15:00 - 28/05/18 |
mapo.al

Menjëherë pasi u njoh me Jeremy Paris, Kelly Brook nuk hezitoi aspak por i propozoi atij për t’u lidhur.


38-vjeçarja duket se është e dashuruar marrëzisht pas Jeremny dhe këtë e ka treguar edhe gjatë pushimeve të fundit të tyre në Greqi.

Ata janë fotografuar të pandarë me njëri tjetrin, ndërsa në shumicën e fotove qëndrojnë të kapur për dore.

Kelly nuk zhgënjen asnjëherë dhe në Greqi u shfaq tejet seksi, me bikini të bardha.

<
>
k1-6 k2-6 k3-5 k4-5 k5-5 k6-4 k7-4 k8-4 k9-3 k10-3 k11-3 k12-2 k13-1 k14-1 k15-1 k16-1 k17-1 k18-1 k19-1 k20-1


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas