ShowBiz

Kejvina shfaqet në bikini, Ermal Mamaqi bën gallatë epike: Krenar për ty…


               Publikuar në : 09:45 - 02/09/18 |
mapo.al

Kejvina Kthjella njihet për format bombastike trupore.


Velina e Ermal Mamaqit këto ditë ka pushuar në Spanjë, nga ku nuk i kurseu fotografitë provokuese.

Në një prej tyre ajo shfaqet ‘përvëluese’ me bikini, duke vënë në pah format bombastike trupore.

Ermali mori fotografinë e saj dhe e postoi në Instagram, por mbishkrimi që i ka lënë ka bërë që të “shpërthejë” shakaja në rrjet.

“Krenar për ty kusho…”, ka qenë mbishkrimi që Ermali me shaka i la fotografisë së Kejvinës, duke aluduar për personin, që e kishte kapur pa dashje aparati.

Krenar për ty kusho…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas