ShowBiz

Kejvina Kthella publikon kërcimin seksi në palestër, ‘çmend’ fansat…
               Publikuar në : 15:29 - 21/08/18 |
mapo.al

Velina ‘Xing me Ermalin’,Kejvina Kthella,është padyshim një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të përfolura në media.


Image

Ajo ka mbledhur  një numër të madh ndjekësish në Instagram,ku publikon shpesh foto dhe video të nxehta që tërheqin vëmmendjen e të gjithëve.

Kështu ka ndodhur dhe së fundmi ku Kejvina shfaqet në palestër.

Velina fillon të kërceje e të tund të pasmet,e veshur me një fustan të shkurtër sportivë,që i tregon format bombastike.

Me siguri në videon e kërcimit të saj seksi i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e Instagramit.

Eeny, meeny ,miny ,moe @egzonrexa 😝

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas