ShowBiz

Kejvina flet për raportin me Amin, ja çfarë i ka thënë për Ermalin!


               Publikuar në : 19:20 - 16/06/18 |
mapo.al

Mbrëmjen e djeshme Kejvina Kthjella ka qenë e ftuar në emisionin “Top Arena” programi sportiv dhe jo vetëm që ka startuar prej pak ditësh në Top Channel.


Edi Manushi ka intervistuar bukuroshen e “Xing me Ermalin” dhe shumica e pyetjeve kanë qenë për raportin me Ermalin dhe emisionin.

Manushi e pyeti nëse Ermali i ka thënë ndonjëherë që Amin duhet ta respektojë më shumë se atë.Kejvina zbuloi porosinë që në fakt Amarda Toska i ka thënë për Ermalin.

“Në fakt, Ami më ka thënë që Ermalin respektoje më shumë se unë”,-  tha modelja.
Epo duket se mes dy vajzave ka një marrëdhënie të mirë dhe Kejvina përpiqet të ruajë një raport të mirë me të dy. Përsa i përket mundësisë që ajo të kalojë në Top Channel nëqoftëse i vjen një ofertë Kejvina është shprehur se nuk do ia bënte dot këtë Ermalit pra do vijonte të punonte si pjesë e stafit të “Xing me Ermalin”. Kujtojmë se paraardhësja e saj Rashel Kolaneci u largua nga Tv Klan dhe pak ditë më vonë u shfaq në “Procesi Sportiv” në Top Channel.

 

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas