ShowBiz

Kejsi dhe Stresi janë martuar, detaji që i nxori zbuluar


               Publikuar në : 16:45 - 12/09/18 |
mapo.al

Historia e dashurisë se reperit Stresi me bukuroshen Kejsi ka qënë në qëndër të vëmëndjës së mediave prej disa kohësh.


Çifti u fejua në fillim të këtij viti dhe shumë shpejt folën dhe për martesën. Por para se ajo të ndodhte u përfolën gjatë për ndarje.

Ishte Stresi që atë kohë shuajti thashethemet duke postuar një foto me Kejsin e duke i shprehur dashurinë. Për më shumë ato nuk janë fejuar, por janë martuar.

Stresi i ka mbajtur të fshehtë por ka qënë Kejsi në Instastory që ka zbuluar këtë fakt, duke na treguar se është pjesë e familjes Lushaj.

Image


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas