Media

‘Keep calm and get…’, Kejvina Kthella tregon super format dhe dredh të pasmet në palestër


               Publikuar në : 12:16 - 06/04/18 |
mapo.al

Është një nga moderatoret më të përfolura të kohëve të fundit dhe nuk di të ndalet përsa i përket postimeve provokuese për publikun.


Në Instagram ashtu siç tashmë e kemi parë Kejvina pozon foto sesione ashtu si vetëm një modele di dhe format e rrumbullakosura të saj kushedi sesa meshkuj kanë bërë për vete.

Këtë herë Kejvina ka vendosur të pozoj nga palestra, ku ka publikuar foto dhe video ku nxjerrë në pah linjat e saj të tonifikuara.

Në videon e postuar në Instastory, moderatorja shfaqet duke bërë disa lëvizje seksi duke dredhur edhe të pasmet.

Si të gjithë Vip-at edhe Kejvina e paska dobësi palestrën. E tregojnë super linjat e moderatores më së miri!

<
>
50442-640-0-59ec7cd3ef563 77354-640-0-5a6c45659da0d auto_dfgr_2341523005879 auto_screenshot-27-1510088524-2390797_1510158665-44759851510159686 auto_sdrgf_341523005880 auto_serg_341523005880 download images kejvina-1-680x350 Kejvina-Kthella


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas