Media

‘Keep calm and get…’, Kejvina Kthella tregon super format dhe dredh të pasmet në palestër

Është një nga moderatoret më të përfolura të kohëve të fundit dhe nuk di të ndalet përsa i përket postimeve provokuese për publikun.


Në Instagram ashtu siç tashmë e kemi parë Kejvina pozon foto sesione ashtu si vetëm një modele di dhe format e rrumbullakosura të saj kushedi sesa meshkuj kanë bërë për vete.

Këtë herë Kejvina ka vendosur të pozoj nga palestra, ku ka publikuar foto dhe video ku nxjerrë në pah linjat e saj të tonifikuara.

Në videon e postuar në Instastory, moderatorja shfaqet duke bërë disa lëvizje seksi duke dredhur edhe të pasmet.

Si të gjithë Vip-at edhe Kejvina e paska dobësi palestrën. E tregojnë super linjat e moderatores më së miri!

<
>
50442-640-0-59ec7cd3ef563 77354-640-0-5a6c45659da0d auto_dfgr_2341523005879 auto_screenshot-27-1510088524-2390797_1510158665-44759851510159686 auto_sdrgf_341523005880 auto_serg_341523005880 download images kejvina-1-680x350 Kejvina-Kthella
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas