Kryesore

Kaubojsi godet sërish: Ja kush më kërcënon në Facebook
               Publikuar në : 20:23 - 04/06/18 |
mapo.al

Ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj ka denoncuar në Fiks Fare disa mesazhe që i kanë mbërritur në llogarinë e tij në Facebook nga një profil me emrin Lulzim Basha. Ndocaj besoj se pas këtij profili është realisht kreu demokrat.


“Kam marrë disa mesazhe nga një njeri me emrin e Lulzim Bashës. Kërcënimin e parë e kam marrë para dy javësh. Por u përsërit para dy ditësh.

Jam i bindur se është në dijeni të tyre. Jam i bindur se ka lidhje me PD dhe me z. Basha”, tha Ndocaj.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas