Media

Katër muajshe shtatzënë, Jona Spahiu shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur


               Publikuar në : 22:17 - 10/05/18 |
mapo.al

Jona Spahiu është një nga moderatoret më të komentuara si për anën profesionale dhe atë private, por këtë të fundit e ka mbajtur aq të fshehtë saqë vetëm pak ditë më parë u mësua se ajo është 4-muajshe shtatzënë.


Moderatorja e ka fshehur barkun në postimet e saj në rrjete sociale, por në ekran duket se e ka patur të pamundur.

“Metropol24” ka fotografuar Jonën në puntatën e saj të fundit të emisionit “Pa filtër” ku asaj i duket barku i rrumbullakosur.

Ndonëse moderatorja bukuroshe i mbante duart kryq, sërish barku dallohej.

Kujtojmë që Jona dhe partneri i saj Frenkli do të kurorëzojë dashurinë e tyre me martesë muajin tjetër.

<
>
-640-0-5af4a46deac23 -640-0-5af4a46f720b1 -640-0-5af4a472bee2d -640-0-5af4a476b8236 -640-0-5af4a4708b4ab -640-0-5af4a4724bd34 -640-0-5af4a47556c94 (1) -640-0-5af4a47556c94 -640-0-5af4a4718680c -640-0-5af4a47442323 (1) -640-0-5af4a47442323 -640-0-5af4a47767980


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas