ShowBiz

Kate Upton tregon pse është përzgjedhur femra më seksi në botë


               Publikuar në : 19:59 - 12/06/18 |
mapo.al

Kate Upton u përzgjodh si femra më seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në një seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë.


26-vjeçarja ndriçoi në diellin e verës, në një set të realizuar në një ambient të shkretuar.

Titullin e femrës më seksi të vitit më parë e kanë fituar edhe Taylor Swift dhe Miley Cyrus.

 

<
>
up1 up2 up3 up4 up5 up6 up7 up8 up9


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas