ShowBiz

Kate në park, një grua e zakonshme e ulur në bar…


               Publikuar në : 13:14 - 11/06/18 |
mapo.al

Vetëm një ditë, pasi familja mbretërore ishte e pranishme në festimet e ditëlindjes së Mbretëreshës Elizabeth, Kate dhe familja e saj, janë fotografuar në një park, 2 orë e gjysmë larg Londrës.


Dukesha e Cambridge, dhe fëmijët e saj, Princi George dhe Princesha Charlotte udhëtuan larg Londrës për të parë babain e tyre teksa kalëronte, por njëkohësisht edhe konkurronte.

Dukesha dukej e relaksuar e ulur në park, si të gjithë njerëzit e tjerë. Ajo kishte zgjedhur një fustan bojëqielli me vija dhe ishte gjatë gjithë kohës e kujdesshme për fëmijët.

Kate në park, dukej shumë larg Dukeshës që jemi mësuar ta shikojmë në evente të rëndësishme të familjes mbretërore.

<
>
auto_-640-0-5b1d84a7d20951528700121 auto_-640-0-5b1d84da8346f1528700170 auto_-640-0-5b1d851e0b18b1528700166 auto_-640-0-5b1d851f8b90e1528700168 auto_-640-0-5b1d852aa08b11528700170 auto_-640-0-5b1d8525e6aee1528700168 auto_-640-0-5b1d852751e091528700167 auto_-640-0-5b1d8529193341528700169


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas