Kronika

Kanosi me pistoletë çakmak 39-vjeçarin, prangoset fieraku


               Publikuar në : 19:24 - 12/09/18 |
mapo.al

Një 48-vjeçar ka kanosur një 39-vjecar nga Fieri për motive ende të paqarta.


Policia thotë se nëpërmjet pistolete-çakmak, shtetasi me inicialet A.Z, në lagjen “8 Shkurti”, ka kanosur shtetasin me iniciale A.E, 39 vjeç banues në Fier.

Burime nga vendi i ngjarjes kanë bërë me dije për “BalkanWeb” se dy burrat kanë debatuar me njeri tjetrin dhe më pas 48-vjecari ka nxjerrë edhe “pistoletën” për të trembur shtetasin A.E.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas