Aktualitet

Kanibali bën copash trupin e prostitutës: Organet ia futa në frigorifer që t’i haja më vonë


               Publikuar në : 19:47 - 02/05/18 |
mapo.al

Një burrë i akuzuar se kishte vrarë një prostitutë dhe se kishte hedhur pjesët e trupit të saj në liqen pranoi në polici se fshehu të organet e saj në frigorifer për t’i ngrënë më vonë.


63-vjeçari, Alfred U. u arrestua pasi dyshohej se kishte vrarë një prostitutë sllovake, emri i së cilës nuk dihet, në shtëpinë e tij në kryeqytetin e Austrisë, Vienë.

Policia nisi një hetim pasi një dëshmitar gjeti gjoksin e një femre në mes të liqenit Neusiedl, në kufirin mes Austrisë dhe Hungarisë.

Më vonë u zbulua edhe koka e prerë e vajzës, me autoritetet austriake që dyshojnë se pjesët e trupit të saj gjendeshin në fund të liqenit prej muajsh.

“I copëtova trupin, dhe e futa në frigorifer që të mund ta haja të nesërmen,” tha 63-vjeçari në polici.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas