Kryesore

“Kanë rënë çatitë, po mbahen themelet”, Tahiri jep mesazh nga vendi origjinës


               Publikuar në : 18:31 - 29/08/18 |
mapo.al

Ish-ministri Brendshëm është duke shijuar pushimet në vendlindje dhe këtë e thotë me krenari në çdo foto që publikon.


Sot ka prezantuar me anë të një fotoje dhe rrapin e familjes së tij.

“Rrapi i Tahirajve, – Gusmar; Si në ekran vendlindja më shjellet, kanë rënë çatitë, po mbahen themelet (V.Hodaj)”, shkruan në foto Tahiri.

Tahiri


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas