Sport

Kampionati serb, arbitri akordon 11-metërsh “fantazmë”
               Publikuar në : 20:09 - 14/05/18 |
mapo.al

Nejsmesniji siguroi vendin e tretë në kampionatin serb të futbollit dhe klasifikimin për në Europa League me një fitore me polemika.


Skuadra vendase mposhti 2-0 Spartak Subotica, falë edhe një 11-metërshi që ende nuk dihet pse arbitri e akordoi.

 

https://youtu.be/Kh192xdUhYY


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas