ShowBiz

Kallashi ‘çmend’ rrjetin më gjoksin jashtë në makinë, zbulon gjobën e policit


               Publikuar në : 20:20 - 06/09/18 |
mapo.al

Valltarja nga Kosova, Kallashi ka vendosur të marrë sërish vëmendjen e publikut me format e saj bombastike.


Ajo ka postuar në rrjetin social Snapchat disa fotografi teksa i jepte makinës dhe kishte mbuluar njërin prej gjinjve me rrip sigurimi.

“Respekt n’maksimum për komunikacion”, shkruajti Kallashi. Pas kësaj ka publikuar një fotogradi teksa komunikon me një polic, i cili i shkruan: “Respekto ligjet të lutem”.

Pas kësaj, nxorri një tjetër fotografi me gjoksin jashtë ku shkruante me shaka: “Dënimi pa sytjena 500 euro”.

<
>
2ok 3ok


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas