KMR

Kalendari Pirelli 2019, ja fotot e para të backstage me Laetitia Casta dhe Gigi Hadid


               Publikuar në : 15:12 - 26/07/18 |
mapo.al

Zbulohen katër muzat e kalendarit Pirelli 2019.


Për ‘The Cal’ kanë pozuar balerinat Misty Copeland, artistja dhe modelja Laetitia Casta, artistja Julia Garner dhe modelja Gigi Hadid. Katër bukuroshet kanë pozuar përpara objektivit të Albert Watson.

Ndër të tjera në website zyrtar shfaqen fotot e para nga backstage. U deshën vetëm katër ditë të gjata për të treguar bukurinë e katër femrave.

Një punë intensive, që nxjerr në pah sensualitetin dhe erotizmin pa shfaqur skena nudo. Përpara makinës fotografike do të jetë gjithçka, katër femra të rëndësishme që mendojnë, ëndërrojnë dhe transmetojnë emocione.

Ja disa foto nga kalendari Pirelli 2019 që pritet të dalë në dhjetor./BW/

<
>
C_2_articolo_3154355_upiImagepp C_2_fotogallery_3089937_8_image C_2_fotogallery_3089937_10_image C_2_fotogallery_3089937_11_image C_2_fotogallery_3089937_12_image C_2_fotogallery_3089937_14_image C_2_fotogallery_3089937_15_image C_2_fotogallery_3089937_16_image C_2_fotogallery_3089937_18_image C_2_fotogallery_3089937_20_image (1) C_2_fotogallery_3089937_20_image C_2_fotogallery_3089937_21_image C_2_fotogallery_3089937_24_image C_2_fotogallery_3089937_25_image (1) C_2_fotogallery_3089937_28_image C_2_fotogallery_3089937_29_image C_2_fotogallery_3089937_30_image C_2_fotogallery_3089937_31_image C_2_fotogallery_3089937_33_image C_2_fotogallery_3089937_34_image


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas