Kryesore

Ka tre fëmijë dhe shumë vite karrierë, por nuk do ta besoni sa i ri është Ermal Fejzullahu


               Publikuar në : 22:41 - 23/08/18 |
mapo.al

Ermal Fejzullahun e mbajmë mend që kur këndonte para shumë vitesh këngët “Për një dashuri” apo “Goc nga Tirona” e kjo na bën të mendojmë se vitet kanë kaluar dhe këngëtari është rritur shumë.


Në fakt gjatë këtyre viteve ai është martuar dhe është bërë baba i tre fëmijëve të mrekullueshëm të quajtur Arti, Buna dhe Era.

Por dita e sotme ka risjellë edhe njëherë në vëmendje që në fakt Ermali është ende shumë i ri.

Këngëtari ka festuar sot ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet e miqve dhe familjarëe në këtë ditë të veçantë.

Me këtë rast është zbuluar edhe mosha e tij. Ermali ka mbushur sot 30 vjeç pasi ka lindur më 23 gusht të 1988.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas