ShowBiz

Ka ndërmend të martohet? Ja si përgjigjet reperi i njohur

Ai është komentuar shumë kohët e fundit mbi jetën private. Lidhje, ndarje e shumë zhvillime të tjera e kanë shoqëruar këngëtarin së fundmi.


Por për të shuar kureshtjen, Majk ishte i ftuar në emisionin “Prive” ku foli dhe dha detaje për jetën e tij private.

I pyetur nëse ka ndonjë plan për martesë, reperi i Babastars u përgjigj:

“Tani që po e mendoj, jam 28 vjeç, duhet menduar. Jo nuk e kam menduar ndonjëherë, jam i foksuar tek karriera. Gjërat e tjera vijnë vetë, do t’ia lë të gjitha kohës, nuk dua të nxitohem.”

Reperi shpalosi detajet e projektit ‘Pasha Jetën’, një hit i pakontestueshëm i tij dhe Capital T.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas