Sport

Juvja jep Krasiç plus para për Gëcen
               Publikuar në : 14:47 - 06/01/12 |
mapo.al

Juventusi ka vendosur çmimin për të lënë të lirë Milos Krasic. Klubi bardhezi dëshiron të paktën 15 milion euro për të hequr dorë nga futbollisti serb, i cili mbërriti në Torino në vitin 2010. Marota i ka drejtuar sytë nga kampionati gjerman, pasi idea e drejtorit gjeneral është ajo e hyrjes në tratativa me Borusia Dortmund, për të afruar një lojtar që ai e ka shumë përzemër: Mario Gëce. Futbollisti, nisur nga gjykimi i shumë specialistëve, është një prej lojtarëve më të kërkuar në Europë dhe mënyra më e mirë për të mbërritur te Gëce është që Krasiç të shkojë të klubi gjerman.
loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas