ShowBiz

Juli dhe Albano në varreza…do habiteni me arsyen…


               Publikuar në : 14:42 - 02/07/18 |
mapo.al

Gjatë ditës së sotme moderatori i njohur Turjan Hyska ka publikuar në rrjete sociale një foto të pazakontë të dy aktorëve Julian Deda dhe Albano Bogdo.


Ata shfaqen të dy në varreza Albano i veshur me të zeza ndërsa Juli si varrmihës dhe duke ngrënë. Njëri qan e tjetri qesh!’,-ka shkruar Turi krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Duket se ata po merren me xhirimet e sezonit të ri të spektaklit të humorit që pritet të nisë në Klan.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas