Kronika, ShowBiz

“Ju nuk mund ta ndalni dritën e këtij ylli”, Fjolla Morina i del krah Elvana Gjatës pas vrasjes në Bllok

Këngëtarja Elvana Gjata, ditëve të fundit është vënë në qendër të kritikave nëpër rrjetet sociale, pasi dyshohet të ketë qenë “molla e sherrit” mes dy grupeve të rinjsh në ish-Bllok, përplasje nga e cila një person mbeti i vrarë dhe dy të tjerë u plagosën.

E kryqëzuar në rrjetet sociale, Elvana Gjata është marrë në mbrojtje nga kolegia e saj nga Kosova, Fjolla Morina, e cila me anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet: “Ju nuk mund ta ndalni dritën e këtij ylli”.Në postimin e saj, Fjolla dëgjon këngën e Elvana Gjatës, dhe atë e ndan me ndjekësit e saj.


360grade.al

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas