Kronika

“Ju nuk mund ta ndalni dritën e këtij ylli”, Fjolla Morina i del krah Elvana Gjatës pas vrasjes në Bllok


               Publikuar në : 17:53 - 09/10/18 |
mapo.al

Këngëtarja Elvana Gjata, ditëve të fundit është vënë në qendër të kritikave nëpër rrjetet sociale, pasi dyshohet të ketë qenë “molla e sherrit” mes dy grupeve të rinjsh në ish-Bllok, përplasje nga e cila një person mbeti i vrarë dhe dy të tjerë u plagosën.


E kryqëzuar në rrjetet sociale, Elvana Gjata është marrë në mbrojtje nga kolegia e saj nga Kosova, Fjolla Morina, e cila me anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet: “Ju nuk mund ta ndalni dritën e këtij ylli”.

Në postimin e saj, Fjolla dëgjon këngën e Elvana Gjatës, dhe atë e ndan me ndjekësit e saj.


360grade.al


Etiketa: , ,

Pas