ShowBiz

Ju mungoi lakuriqësia e Bleona Qeretit… këngëtarja shfaqet e parrezistueshme

Këngëtarja Bleona Qereti ka munguar kohët e fundit me postimet e saj provokuese.

Por mungesës së saj i ka ardhur fundi. Me anë të një fotoje shkëputur nga klipi i saj më i fundit shqiptarja e famshme kthehet plot hijeshi.Veshja e saj prej rrjete që nxjerr në pah gjoksin e saj bombastik është sërisht në rrjetet sociale . Nuk mbetet gjë tjetër vetëm të shijoni këtë pamje tunduese. /Gazeta Express/

PasPara

3 komente

  1. U plake moj e shkretë. Shiko diçka tjetër që ti përgjigjet moshës, sepse krahas moshës je dhe shumë e konsumuar. Nuk maten gjokset e tu me ato të vajzave të reja që janë shumë më të pëlqyera se ti. Nuk të ofendoj por nuk je ajo e viteve më parë që tundje dynjanë. Mos e harro moshën kur ti nga skena tunddje sallat e mëdha me” Lermëni”. Sot janë më të rejat që thërrasin “Lermëni”. Këshillë dashamirëse.
    Skënder Xhanani

  2. Akoma me Bleonen merreni?! Ajo i ka thene trurit ik p*** jeton ne USA, shkon ne Shqiperi se do vemendje. Shikoni fotot e saj ne plazh kete vere te publikuar nga gazetat kroate…plake me rrudha, ka nxjerre cdo gje…as per prostitute nuk ben se eshte perdorur shume. Si nuk e kupton qe duhet te beje jete te qete larg medias dhe kamerave sepse nuk ka asnje vlere?!

Leave a Reply to Xhanani Iskander Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas