ShowBizz

Ju kujtohet Enki që jepte lajmet topless? Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me të…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:03 - 23/08/18 |
mapo.al

Enki u bo shumë e njohur si spikere lajmesh të ‘Zjarr tv’ ku jepte lajme e veshur vetëm me një xhaketë.


Menjëhere Enki u kthye në një nga vajzat më të komentuara në media dhe që përpos prezantimit të lajmeve tërhiqte vëmendjen edhe me poza në Instagram.


Ndonëse Enki nuk punon më tek  ‘Zjarr tv’, Enki vazhdon të jetë e famshme e madje së fundmi ka marrë famë dhe jashtë vendit ku mediat e huaja kanë shkruar për të.


Fotografitë e saj të fundit e tregojnë atë me pushime ,midis detit  dhe vendasve.


Enki e bukur  nuk ndalet së kapuri vëmendjen për format e saj bujare dhe gjithashtu për rrobat gjysmë të zhveshura: si për të thënë, ’ujku qimen e ndërron por zakonin se harron’ shkruan “cronacaqui.it”.

Image

Image

Image

 

Image

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas