ShowBiz

Ju kishte munguar?Më përvëluese se kurrë Eliona Pitarka tregon të pasmet!


               Publikuar në : 14:31 - 21/06/18 |
mapo.al

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka ka nisur pushimet.


Si çdo vit ajo publikon foto dhe video mjaft seksi në rrjete sociale. Këtë herë e shohim Elionën përvëluese me bikini, ndërkohë që ekspozon të pasmet e saj të tonifikuara.

Kujtojmë që Pitarka është mjaft e dhënë dhe e fokusuar sa i përket regjimit dhe palestrës për të patur forma trupore të kuruara.

<
>
wer sdv sdvsdv sdvsdvwef

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas