ShowBiz

Ju kishte munguar?Më përvëluese se kurrë Eliona Pitarka tregon të pasmet!

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka ka nisur pushimet.


Si çdo vit ajo publikon foto dhe video mjaft seksi në rrjete sociale. Këtë herë e shohim Elionën përvëluese me bikini, ndërkohë që ekspozon të pasmet e saj të tonifikuara.

Kujtojmë që Pitarka është mjaft e dhënë dhe e fokusuar sa i përket regjimit dhe palestrës për të patur forma trupore të kuruara.

<
>
wer sdv sdvsdv sdvsdvwef

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas