ShowBiz

Ju kishte munguar Irina?! Shfaqet në Itali… me forma seksi
               Publikuar në : 17:19 - 06/08/18 |
mapo.al

Që prej ndarjes nga Cristiano Ronaldo, Irina Shayk i ka rralluar ndjeshëm daljet e saj në faqet e para të mediave rozë.


Megjithatë, kur ylli 32-vjeçar nis pushimet kurrsesi nuk mund të mungojnë fotot e saj me bikini.

Irina Shayk ka zgjedhur sërish Italinë, po ashtu si edhe një vit më parë, për të pushuar me bashkëshortin e saj Bradley Cooper.

Ata janë fotografuar në Positano, ku duken më të dashuruar se kurrë më parë, ndërsa sigurisht që Irina ka marrë vëmendjen me linjat e saj të mrekullueshme.

<
>
I1 I2 I3 I4 I5 I6 I7 I8 I9 I10 (1) I10 I11 I12 I13 I14 I15 I16 I17 I18 I19 I20 I21 I22 RUSJAAAAA


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Ju ka munguar juve o perversa! Kujt po i rruhet per keto femra o plehra njerezit nuk kane buke ne sofer ju masturboheni neper keto mutmedia! Keta shkronjes qe hiqen si te ngopur me femra me keta tituj jane me te djegurit! E di qe si djegsa qe jeni ju djeg dhe nuk e publkoni, por nuk me rruhet se aq vleni!

    Përgjigju &amp;darr;
Pas