Dikur

Jozefina Topalli, e bukur gjithmonë!


               Publikuar në : 09:25 - 26/11/14 |
mapo.al

Jozefina Topalli, ish- kryetarja e Kuvendit, ka postuar në rrjetet sociale dy foto të saj, kur ishte e vogël dhe kur ishte nuse.


Fotot nuk kanë nevojë për shumë koment, ajo ka qenë dhe është e bukur.

topalliKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas