Dikur, Kryesore

Jozefina Topalli, e bukur gjithmonë!

Jozefina Topalli, ish- kryetarja e Kuvendit, ka postuar në rrjetet sociale dy foto të saj, kur ishte e vogël dhe kur ishte nuse.


Fotot nuk kanë nevojë për shumë koment, ajo ka qenë dhe është e bukur.

topalli

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas