ShowBiz

Jonida Maliqi i lë pa frymë ndjekësit në instagram, foto “top-less’ para pasqyrës

Këngëtarja e njohur shqiptare Jonida Maliqi ka surprizuar me një foto të publikuar në instagram, ku shfaqet “top-less”.

Jonida njihet si një person shumë ekstravagant dhe që ka shumë shije në veshje, por kjo është ndër të paktat herë ku ajo shfaqet e zbuluar.Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas