Kryesore

Jonida e Pasdites rikthehet në Top Channel
               Publikuar në : 19:43 - 10/07/18 |
mapo.al

Ajo do të rikthehet në ekranin, ku drejtoi gjate , një prej edicioneve më të ndjekura dhe jetëgjata të emisionit “Pasdite në Top Channel”, informon dritare.net.
Por Jonida nuk do të kthehet në emisionin me të cilin e ka mbyllur një herë. Këtë radhe ajo sjell një emision të ri dhe surprizë. Do të jete jo vetëm drejtuese, por edhe autore e producente.


Prisni edhe pak, erdhi shtatori dhe do mësoni më shume. Rëndësi ka qe një nga portretet më të mira televizive, rikthehet ne Top.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas