ShowBizz

Jona Spahiu na mahnit me fotot e papublikuara të dasmës: Ja pse jam e bekuar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:17 - 07/09/18 |
mapo.al

Në muajin Qershor të këtij viti u mbajta dasma e shumëpërfolur e moderatores Jona Spahiu dhe partnerit të saj Frenkli Ymeri.


Në fillim ata vendosën të mos publikonin asnjë detaj nga dasma, por tani që ka kaluar pak kohë moderatorja simpatike nuk po i ‘kursen’ më disa nga momentet kulminante. Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instagram’ moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj foto mjaft të ëmbla nga ceremonia e martesës.


Në fillim shfaqet vetëm ajo dhe barku i rrumbullakosur dhe më pas janë fotot e mrekullueshme të çiftit krahas familjarëve të tyre.


 


View this post on Instagram

 

Nuk ka nevoje per dite speciale per te kujtuar emocione speciale… #ebekuar

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

“Nuk ka nevojë për ditë speciale, për të kujtuar emocione speciale. E bekuar”,- shkruan Jona për krahas fotove. Kujtojmë se moderatorja është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Image

Image

Image


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas