ShowBiz

Joana, ‘Missi’ shqiptar që po futet në botën e sportit

Joana Grabolli, duket se ka nisur një aventurë të re në botën e televizonit. Ndryshe nga sfilatat e modës, bukuroshja shpesh herë ka qenë e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”. Ajo është shpallur “Miss World Albania” në vitin 2017-të. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo duket kaq tërheqëse dhe në formë, ku merr komente dhe pëlqime nga 32 mijë ndjekësit që ka.


 

<
>
12ba68da-f16a-4d07-8232-e889b92aef22 43e35999-a73b-48f2-b632-a38232cd3780 2925b05b-76bc-4e73-923f-a2c6bd5d14b8 58611d32-f395-47d6-88d9-6a5981729403 36161304_1718211414942132_4704063686858244096_n
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas