Kryesore

Jo vetëm ‘tronditje’ politike: Tërmet në Vlorë, ja ku ishte epiqendra e lëkundjeve
               Publikuar në : 13:33 - 14/05/18 |
mapo.al

Një tërmet i forcës 4 ballë ka prekur qytetin e Vlorës.


Lëkundjet kanë qenë të lehta dhe janë ndjerë në Vlorë dhe zonat përreth në orën 13:00.

Lëkundjet kanë zgjatur për disa sekonda.

Sipas agjencisë CSEM tërmeti ka patur epiqendrën 30 kilometra larg nga Vlora.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas