Kryesore

Jo vetëm ‘tronditje’ politike: Tërmet në Vlorë, ja ku ishte epiqendra e lëkundjeve

Një tërmet i forcës 4 ballë ka prekur qytetin e Vlorës.

Lëkundjet kanë qenë të lehta dhe janë ndjerë në Vlorë dhe zonat përreth në orën 13:00.Lëkundjet kanë zgjatur për disa sekonda.

Sipas agjencisë CSEM tërmeti ka patur epiqendrën 30 kilometra larg nga Vlora.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas