Kryesore

Jeton dhe punon këtu… ish-Missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri
               Publikuar në : 22:01 - 21/07/18 |
mapo.al

Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e premtuar” për Shqipërinë.


“Unë kisha filluar një karrierë në Amerikë dhe isha duke punuar mirë, me ndihmë shumë të madhe nga Fadil Berisha.

Por kur krijon një lidhje dashurie është e vështirë, kjo është një nga arsyet përse zgjodha të kthehem në Shqipëri e të vazhdoj të jetoj këtu”,- tha modelja e njohur./TCH/

<
>
0G7A7013-600x900 0G7A7129-600x900 0G7A7332-600x900 01-4-800x450 02-7 12cea644ef0a59bb4d16f000c3713b38 19a696aa346ce3cba16c80d82e981cfefkrop 28c3023e67ffa9e35a924948ddca1293-640x436 -640-0-1422528866fjoralba 640full-fioralba-dizdari -780-0-1422528897fjoralbad 38755f44ba39004bc47ede5e8fa792a7 4545452 4556108_orig 12191565_10153668853072512_139498725631596828_n-770x439_c auto_78771518995113 auto_mott1518936080 dd4e363d41cf13d448d0de81cb1a440f Fioralba-Dizdari-Miss-Universe-Albania-20131 Fioralba-Dizdari-Miss-Universe-Albania-20131-307x420 fjoralba-2 Screenshot_21-11 Untitled-6


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. o te qafte skrapari moj, le karrieren ne amerike per shqiperine, aq me pak per dashurine, kur nuk beni hajer ne usa ktheheni te hani ndonje kafshate qyl ne albanistan se ka plot. shko moj dhe mbytu ne ndonje rezervuar te qelbur shkiperie.

    Përgjigju &amp;darr;
Pas