Kryesore, Sport

Avion, super-makina, femra… jeta luksoze dhe e shfrenuar e një kampioni

Lewis Hamilton është i ri, beqar, dhe i preferuari i Çmimit të Madh të Spanjës për momentin, kështu që nuk është çudi që ylli i “Formula 1” bën një jetë të shfrenuar e plot luks.

Makinat e shtrenjta, avionët privatë, jahtet luksoze e vajzat e bukura janë ato që aktualisht dominojnë jetën e shfrenuar të 33 vjeçarit.Për më shumë shihni fotot e mëposhtme:

<
>
1328215 1328216 1328217 1328218 1328219 1328220 1328247 1328249 1328250 1328251 1328252 1328254 1328255 1328256 1328559 1328560 1328561 1328562 1328563 1328564 1328565 1328566 32352352
PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas