ShowBiz

Jennifer Lopez, ditëlindje dhe selfie super seksi nga palestra

Jeniffer Lopez që ka lindur në 24 korrik 1969, feston sot 49 vjetorin. Por nëse nuk do të ishte për kartën e identitetit pak njerëz do e dinin.


Në fotot e fundit të postuara në Instagram, ku Lopez ka 3 milion fansa, ka treguar fizikun e saj të tonifikuar dhe shumë në formë.

Seksi dhe gjoksin që i duket, këngëtarja me origjinë nga Porto Rico është fotografuar në palestër në ditën e lindjes.

Me hashtagun “#birthdayweekbegins” mbi foto të gjithë imagjinojnë një mega party.

Ndër të tjera JLo po përgatitet për të festuar dhe me siguri do e dokumentojë me foto në rrjetet sociale.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas