ShowBiz

Jennifer Lopez, ditëlindje dhe selfie super seksi nga palestra


               Publikuar në : 17:15 - 24/07/18 |
mapo.al

Jeniffer Lopez që ka lindur në 24 korrik 1969, feston sot 49 vjetorin. Por nëse nuk do të ishte për kartën e identitetit pak njerëz do e dinin.


Në fotot e fundit të postuara në Instagram, ku Lopez ka 3 milion fansa, ka treguar fizikun e saj të tonifikuar dhe shumë në formë.

Seksi dhe gjoksin që i duket, këngëtarja me origjinë nga Porto Rico është fotografuar në palestër në ditën e lindjes.

Me hashtagun “#birthdayweekbegins” mbi foto të gjithë imagjinojnë një mega party.

Ndër të tjera JLo po përgatitet për të festuar dhe me siguri do e dokumentojë me foto në rrjetet sociale.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas