ShowBiz

“Janë aq shoqe saqë ndërrojnë dhe burrat”, moderatorja revoltohet me gazetarin: Është i virgjër ose ka kohë pa bërë seks


               Publikuar në : 17:49 - 12/09/18 |
mapo.al

Para pak ditësh është martuar këngëtari i njohur Sezgin Curri, vokalisti i grupit “Offchestra”, Ndër të ftuarit në dasmë kanë qenë edhe dy mikeshat e tij Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, dy shoqet e ngushta të cilat ishin të shoqëruara nga partnerët e tyre.


Gjatë dasmës në disa momente, ata kanë kërcyer me partnerët e njëra-tjetrës, deri këtu s’ka asgjë të keqe, por një artikull në mediat online ka acaruar gazetaren Fatma Haxhialiu e cila përmes një postimi në rrjetin social, me nota ironie thotë se autori i shkrimit ose është i virgjër, ose ka kohë pa bërë seks, ose është aq pervers sa i duket çdo gjë objekt seksual.

“Aq shoqe sa ‘ndërrojnë’ edhe burrat, habisin moderatoret shqiptare”. Është ky titulli i artikullit i cili të themi të drejtën është shkruar me “thonjëza” dhe me nota humori, por që ka marrë këtë përgjigje nga Fatma:

“Ky robi që ka bërë këtë artikullin se është i virgjer, ose ka shume koheeeee pa bërë seks, ose është aq pervers saqë cdo gjë që merr fryme i duket objekt seksual dhe e ka lënë pamend fakti që dy shoqe kërcejne me burrat e njëra-tjetrës ? ? ? ? Sqarim për gazetarin unë e kam të dashur atë cunin king aty, se akoma s’jemi martuar”.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas