ShowBiz

‘Jam e virgjër, prapanica ime beqare…’, habit motra e këngëtares së njohur shqiptare me fjalët që thotë


               Publikuar në : 19:47 - 08/11/17 |
mapo.al

Jehona Dreshaj është motra bukuroshe e këngëtares Afërdita Dreshaj.


23-vjeçarja përflitet shumë për format e saj bombastike dhe pamjen tërheqëse.

Në një postim në Twitter ajo ka shkruar: “Unë që u shpjegoj miqve të mi si të rregullojnë lidhjet e tyre ndërkohë që prapanica ime beqare nuk ka dalë me asnjë mashkull prej 19 vitesh”.

Kjo deklaratë e saj na lë të kuptojmë se vajza nuk ka patur asnjë mashkull në jetën e saj dhe se është e virgjër.

A të jetë e vërtetë kjo gjë vallë?KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas