Media

Ja si do ‘ndizet’ ekrani i ‘Top Channel’… Angela Martini vjen me një super-emision

Kohët e fundit ajo është kthyer me një set të ri fotografik, që u komentua gjatë, por që fsheh një surprizë për të gjithë.

Modelja e famshme shqiptare Angela Martini do të vijë në ekran ashtu siç nuk e kishit menduar.Bashkëshortja e pasanikut rumun ka ardhur sërish në qendër të vëmendjes me disa poza të nxehta të realizuara nga fotografi shqiptar Artan Korenica.

Në postimin e fotografit shkruhet diçitura: “Top of the Top’ Top Channel”, dhe paralajmëron se së shpejti do të jetë në emision në televizion.

Këto janë të parat detaje për projektin e ri dhe nuk dihet asgjë më shumë.

<
>
auto_screenshot-20_1524143234-75094251524150252 auto_angela2_1524142735-23640031524150253 auto_angela1_1524142730-25165821524150252 Angela-Martini-praesentiert-ihre-Bikini-Kollektion
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas