Media

Ja si do ‘ndizet’ ekrani i ‘Top Channel’… Angela Martini vjen me një super-emision
               Publikuar në : 19:18 - 19/04/18 |
mapo.al

Kohët e fundit ajo është kthyer me një set të ri fotografik, që u komentua gjatë, por që fsheh një surprizë për të gjithë.


Modelja e famshme shqiptare Angela Martini do të vijë në ekran ashtu siç nuk e kishit menduar.

Bashkëshortja e pasanikut rumun ka ardhur sërish në qendër të vëmendjes me disa poza të nxehta të realizuara nga fotografi shqiptar Artan Korenica.

Në postimin e fotografit shkruhet diçitura: “Top of the Top’ Top Channel”, dhe paralajmëron se së shpejti do të jetë në emision në televizion.

Këto janë të parat detaje për projektin e ri dhe nuk dihet asgjë më shumë.

<
>
auto_screenshot-20_1524143234-75094251524150252 auto_angela2_1524142735-23640031524150253 auto_angela1_1524142730-25165821524150252 Angela-Martini-praesentiert-ihre-Bikini-Kollektion


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas