ShowBiz

Ja sa kushton kustomi i banjës i Xhensilës

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare dhe vetëm pak kohë më parë ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Ajka.

Në një nga fotot e publikuara ditët e fundit e shohim këngëtaren Xhensila Myrtezaj më në formë se kurrë teksa relaksohet në plazh. Ajo që ka rënë në sy është edhe kostumi I banjës I këngëtares. Ai arrin shifrën 215 euro dhe Xhensila duket vërtet bukur në të.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas