Arkiva 2

Ja pse nuk duhet një prezantuese seksi në TV!


               Publikuar në : 11:21 - 10/11/14 |
mapo.al

Një prezantuese televizive në Serbi për pak sa nuk humbi punën e saj si reportere sportive pasi ishte aq tërheqëse, sa i shpërqendronte futbollistët kur raportonte.


Organizatorët e programit televiziv, dedikuar ekipit kryeqytetas, Ylli i Kuq, po kërkonin për një prezantuese dhe vendosën të punësojnë 25- vjeçaren Katarina Sreçkoviç.

Por futbollistët nuk e kishin mendjen tek pyetjet që u bënte ajo dhe nuk përqendroheshin tek përgjigjet.

Ky ishte një problem dhe fillimisht u mendua që ta pushonin nga puna.

Por më pas futbollistët nisën të mësoheshin me praninë e saj.

Ajo është një fanse e zjarrtë e futbollit dhe është diplomuar për letërsi dhe gjuhë kineze.

1

2

3

4

5

6

7

8CLOSE
CLOSE
Pas