KMR

Ja pse i duam qentë: Kjo video kaq emocionuese do ju zbukurojë ditën
               Publikuar në : 13:20 - 11/10/18 |
mapo.al

Ky është momenti i bukur kur një qen i quajtur Jorge bashkohet me pronarin e tij tre vite pasi kishte humbur.


Giorgi Bereziani, 62 vjeç, kishte menduar se e kishte humbur mikun e tij përgjithmonë.

Por punonjësi i një teatri të operas i telefonoi dhe i tha se kishte gjetur qenin.

Pamjet e ribashkimit mes tyre janë prekëse.

Videoja është bërë në rrugët e Tbilisit, në Gjeorgji.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas