KMR, Kryesore

Ja pse i duam qentë: Kjo video kaq emocionuese do ju zbukurojë ditën

Ky është momenti i bukur kur një qen i quajtur Jorge bashkohet me pronarin e tij tre vite pasi kishte humbur.

Giorgi Bereziani, 62 vjeç, kishte menduar se e kishte humbur mikun e tij përgjithmonë.Por punonjësi i një teatri të operas i telefonoi dhe i tha se kishte gjetur qenin.

Pamjet e ribashkimit mes tyre janë prekëse.

Videoja është bërë në rrugët e Tbilisit, në Gjeorgji.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas