ShowBiz

Ja kush janë personazhet më me ndikim në rrjetet sociale


               Publikuar në : 14:32 - 03/07/18 |
mapo.al

Revista ‘Time’ ka publikuar listën e personave më me ndikim në rrjetet sociale.


Kylie Jenner, reperi Kanye West, aktorja Busy Philipps dhe moderator Mat Drodge janë katërshja që kryeson listën e atyre që sjellin më shumë informacione për rrjetet sociale.

Sipas ‘Time’ 20 vjeçarja Kylie theu rekord në Shkurt kur postoi për herë të parë fotografinë e foshnjës se porsalindur, duke u bërë imazhi me i pëlqyeshëm në Instagram.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas