ShowBiz

Ja kush janë personazhet më me ndikim në rrjetet sociale

Revista ‘Time’ ka publikuar listën e personave më me ndikim në rrjetet sociale.


Kylie Jenner, reperi Kanye West, aktorja Busy Philipps dhe moderator Mat Drodge janë katërshja që kryeson listën e atyre që sjellin më shumë informacione për rrjetet sociale.

Sipas ‘Time’ 20 vjeçarja Kylie theu rekord në Shkurt kur postoi për herë të parë fotografinë e foshnjës se porsalindur, duke u bërë imazhi me i pëlqyeshëm në Instagram.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas