ShowBiz

Ja kush është femra më seksi në planet


               Publikuar në : 08:17 - 09/06/18 |
mapo.al

Ajo është 25 vjeç dhe ë femra më seksi në planet


Kate Upton eshte shpallur femra më e nxehtë në botë sipas revistës Maxim.

E cila i ka dedikuar faqen e parë modeles 25 vjeçare për botimin e muajit korrik/ gusht.

Kate eshte gruaja më joshese të planetit dhe lë pas Miley Cyrus, Taylor Swift dhe Hailey Baldwin, Gigi dhe Bella Hadid, Kylie dhe Kendall Jenner, apo Melania

“Punoj shumë me veten time, të ndihem mirë, të punoj dhe të jem e fortë” thotë ajo për Maxim.com. Të qënit e para në listën e 100 femrave më joshëse është çmimi i një pune shumë të madhe.

<
>
auto_f11528518775 auto_f21528518782 auto_f31528518794 auto_f41528518803 auto_fk1528518808 (1) auto_fk1528518808 kate-upton-2017-swimsuit kate-upton-promo maxresdefault (2) maxresdefault


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas